3. března 2013

My Louis Vuitton Collection

Mým úplně prvním kouskem byl Monogram Denim Shawl, který mi přivezl přítel z Vídně. Šála je obrovská, krásně hřeje, ale má bohužel jednu velkou nevýhodu. Neustále se na něm zatrhávají nitky, jelikož není nijak zakončený. Vždy mě z toho zabolí srdce.

Mou první kabelkou byla Alma v Bleu Infini. Původně jsem ale byla pevně rozhodnuta, že si jedu pro černou v Epi, nad jinou jsem ani neuvažovala. Když mi pak prodavačka jen tak mimochodem ukázala tuto limitku, která jim v ten den právě přišla, byla to láska na první pohled. Říkala, že ji jen tak na někom neuvidím, jelikož je jich vyrobeno jen pár kusů. A měla pravdu! Za 2 roky jsem ji viděla jen na jedné slečně, kdežto mou původní variantu vidím poměrně často.

A zatím posledním kouskem je kabelka Neverfull MM. Tu jsem si odvezla z Holandska. Možná by tomu tak nebylo, kdybychom nebyly ubytovaní v hotelu asi 50 metrů od obchodu a já tam nebyla každodenním návštěvníkem :D A tak se stalo, že jsem odtud poslední den neodcházela s prázdnou.

Před zakoupením mé první kabelky jsem v LV mánii nikdy nevěřila. Chtěla jsem jen Almu a DOST! Poté jsem to v sobě ale objevila :D V nejbližší době se chystám ještě na Zippy peněženku a někdy v budoucnu ještě na další Almičku a pak tedy už doopravdy DOST!
Přeji všem krásnou neděli :)

33 komentářů:

 1. :))) neverfull mám take , větší a damier Eben print :))) LV miluju tak jako ty :))
  www.olivains.com

  OdpovědětVymazat
 2. Po LV kabelkách jsem nikdy netoužila. Ale ta šála je boží Kristýnko :)

  OdpovědětVymazat
 3. všechno je moc krásný )) tu šálu bych brala všemi deseti ! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Neverfull a Almicka, to jsou ty nej :))

  OdpovědětVymazat
 5. Já na tyhle "označkované" věci nikdy nebyla, ale ta velká béžová kabelka se mi vážně líbí.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 6. Po Neverfullce toužím už dlouho. Pořád ale utrácím za nesmysly, takže na ní nemám šanci v životě našetřit :D

  OdpovědětVymazat
 7. čierna kabelka je veľmi pekná :)

  OdpovědětVymazat
 8. louis vuitton se mi osobně nelíbí, ale neber to jako urážku:) velké šály jsou nejlepší:D .děkuju za krásný komentář, máš moc hezký blog:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako urážku to samozřejmě neberu :) Souhlasím, velké jsou nejlepší :)

   Vymazat
 9. Ti, kdo LV okusili vědí, že prvním kouskem to nikdy nekončí! :D ... máš krásnou sbírku a máš obrovský obdiv, že jsi si jako první kabelkou koupila rovnou Almu! To já musím pomalu a od levnějších kousků, než se dostanu ke své vyvolené Almě! :D ještě se mi moc líbí BB Almy a pak PM, MM & GM :D

  Neverfull chci také v Azuru, ale bojím se patiny, která mě jaksi odrazuje a na shawl jsem ještě jaksi nedospěla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak :) Byla první, protože byla má vysněná a žádnou jinou jsem v tu dobu nechtěla .. a potom to začalo, mánie :D Tak ať se té svojí dočkáš co nejdříve :* Jakou barvu bys chtěla? :) Shrňme to, všechny jsou prostě nádherné :D
   Já jsem s tím byla už od začátku smířená, nosila jsem ji celé léto, takže sluníčko udělalo svoje, nedá se nic dělat :)

   Vymazat
 10. Krásné kousky. K takové mladé dámě jako jsi ty se dokonale hodí.

  OdpovědětVymazat
 11. Oooooooo....já chci také:(..krásná sbírka!

  OdpovědětVymazat
 12. tiše si tu mručím a závidim :D

  http://triangleworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 13. Mluvíš mi z duše...jeden kousek prostě nikdy nestačí :D Také jsem si myslela (naivně), že si koupím jen jednu kabelku a dost...ale prostě to nejde. Pomalinku se mi sbírka rozrůstá :) nejdřív jsem si myslela, že se spokojím jen s Evou clutch, ale pak jsem si řekla, že by se mi hodila i větší (třeba speedy)...pak různé doplňky jako šály :D jde to se mnou z kopce :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře :)